O firmie

Digital Idea Kompleksowa Obsługa IT

Szanowni Państwo

Nazywam się Maciej Waśniewski i jestem właścicielem firmy Digital Idea. Chciałbym zaoferować Państwu usługi informatyczne mojej firmy. W 2009 roku ukończyłem Wyższą Szkołę Menedżerską w Warszawie uzyskując tytuł Inżyniera o specjalności Technologie Internetowe. Pomimo faktu, iż firma Digital Idea jest młoda na rynku, bo powstała w 2013 roku, z branżą IT jestem związany już od 2002 roku.

Doświadczenie

Od 2002 roku pracowałem jako projektant i programista WWW, grafik komputerowy, administrator systemów IT. Zajmowałem się doradztwem w zakresie IT, usługami związanymi z reklamą, administracją i modernizacją sieci komputerowych, zdalnym wsparciem klientów, wdrażaniem nowego oprogramowania, projektowaniem i zarządzaniem firmowymi serwisami WWW oraz sprzedażą usług hostingowych.

Misja firmy

Firma Digital Idea oferuje kompleksowe usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji. Celem działań firmy jest odciążenie pracowników Państwa firmy od problemów związanych z infrastrukturą informatyczną i umożliwienia im skupienia się na realizacji celów dzięki którym Państwa firma osiąga przewagę nad konkurencją.

Gorąco zachęcam do kontaktu w celu omówienia potrzeb i celów działań Państwa firmy. Na pewno znajdziemy wspólnie rozwiązanie dostosowane do Państwa oczekiwań. Zachęcam również do zapoznania się z referencjami otrzymanymi od Klientów.

Zapraszam do współpracy!