O firmie

Szanowni Państwo

Nazywam się Maciej Waśniewski i jestem właścicielem firmy Digital Idea. Chciałbym zaoferować Państwu usługi informatyczne mojej firmy. W 2009 roku ukończyłem Wyższą Szkołę Menedżerską w Warszawie uzyskując tytuł Inżyniera o specjalności Technologie Internetowe. Pomimo faktu, iż firma Digital Idea jest młoda na rynku, bo powstała w 2013 roku, z branżą IT jestem związany już od 2002 roku.

Doświadczenie

Od 2002 roku pracowałem jako projektant i programista WWW, grafik komputerowy, administrator systemów IT. Zajmowałem się doradztwem w zakresie IT, usługami związanymi z reklamą, administracją i modernizacją sieci komputerowych, zdalnym wsparciem klientów, wdrażaniem nowego oprogramowania, projektowaniem i zarządzaniem firmowymi serwisami WWW oraz sprzedażą usług hostingowych.

Misja firmy

Firma Digital Idea oferuje kompleksowe usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji. Celem działań firmy jest odciążenie pracowników Państwa firmy od problemów związanych z infrastrukturą informatyczną i umożliwienia im skupienia się na realizacji celów dzięki którym Państwa firma osiąga przewagę nad konkurencją. Oferta opiera się na ryczałtowych umowach outsourcingu informatycznego, którego zakres uzależniony jest od potrzeb Państwa firmy. Dostępne również inne formy współpracy.

Gorąco zachęcam do kontaktu w celu omówienia potrzeb i celów działań Państwa firmy. Na pewno znajdziemy wspólnie rozwiązanie dostosowane do Państwa oczekiwań. Zachęcam również do zapoznania się z referencjami otrzymanymi od Klientów.

Zapraszam do współpracy!