Jesteś tu: Strona główna » Usługi » Strony WWW i administracja

Tworzenie stron WWW i administracja serwisami


Firma Digital Idea zajmuje się projektowaniem i wykonaniem stron WWW, począwszy od prostych wizytówek WWW z krótką prezentacją oferty i danych kontaktowych aż po rozbudowane serwisy i sklepy internetowe oparte o bazy danych i autorskie oprogramowanie  CMS E-Redaktor służące do zarządzania treścią na własnej stronie.

Główne korzyści płynące z posiadania własnej strony internetowej

  • ułatwia dotarcie do nowych klientów
  • pozwala na dokładne przedstawienie oferty i informacji o firmie
  • pozwala na wygodną komunikację z klientami
  • obniża koszty reklamy w porównaniu z prasą, radiem czy telewizją
  • umożliwia bezpośrednią sprzedaż produktów poprzez sklep internetowy
  • profesjonalna strona www kreuje pozytywny wizerunek firmy i podnosi jej prestiż

Opieka nad serwisem www to sprawdzony sposób na posiadanie zawsze aktualnej internetowej strony firmowej. Natomiast aktualność oferty zaprezentowanej w serwisie internetowym jest warunkiem koniecznym, aby był on odwiedzany przez obecnych i potencjalnych klientów.

Firma Digital Idea oferuje współpracę, która polega na wykonywaniu bieżących aktualizacji treści publikowanych na stronie www. Zajmujemy się administracją wykonanymi serwisami WWW oraz posiadanymi już przez Klientów, którzy nie chcą samodzielnie zajmować się ich administracją. Proponujemy podpisanie umowy na opiekę nad serwisem www. Opieka taka obejmuje m. in. dodawanie aktualności, wydarzeń z życia firmy, eventów, targów, galerii zdjęć z imprez, aktualnych cenników, ulotek i broszur do pobrania, aktualizacji danych kontaktowych itp. Oprócz zmiany treści w serwisie wykonujemy modyfikacje w strukturze witryny, rozbudowy serwisów o nowe moduły, modyfikacje i odświeżanie projektów graficznych.

Zlecenie nam opieki nad serwisem www daje pewność braku awarii w działaniu witryny bez względu na wprowadzane treści.

Jeśli to my projektowaliśmy Państwa serwis www wykonanie drobnych poprawek jest bezpłatne.

Czasochłonniejsze modyfikacje i aktualizacje treści są wykonywane w 2 wariantach:

  • doraźne zlecenie aktualizacji serwisu www - wstępna wycena aktualizacji dokonywana jest w momencie otrzymania zlecenia.
  • stałe zlecenie opieki nad serwisem www - w przypadku regularnych zmian treści proponujemy stałą umowę opieki nad serwisem www. Zlecenia takie są traktowane priorytetowo, a ceny ryczałtowe ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i referencjami.